ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Um?lý trávník Multisport 15

Novinky

2019 Blatná - Fotbalové hřiště s UMT

2019 Blatná - Fotbalové hřiště s UMT

Celý článek

2019 Žďár nad Sázavou

2019 Žďár nad Sázavou - rekonstrukce sportovního areálu ZŠ Švermova 4

Celý článek

2018 Kylešovice - U Hřiště

rekonstrukce hřišť 

Zpět

Um?lý trávník Multisport 15

Umělý trávník s křemičitým vsypem určený zejména na tenisové kurty. Je možné ho využít i na ostatní míčové sporty pro víceúčelové hřiště.

Umělý trávník Multisport 15

Počet vpichů na 1 m2 : ca.44 000 Váha na 1 m2 bez křemičitého písku: ca.2,3 kg Materiál: 100% polypropylen (UV stabilizovaný) Výška vlákna: 15 mm

Požadavky

Rovinatost +- 4 mm na 2 m. Asfaltový koberec nebo hlazená betonová plocha (spádování 0,5 - 1 % od jedné strany hřiště ke druhé. Odvodnění povrchové vody do žlábku nebo do kanálku s mřížkou. Možno použít drenážní asfaltový koberec spádování 0%.

Aplikace trávníku

Na připravený podklad se volně rozloží umělý trávník v rolích dodaných na míru přímo z výrobního závodu. Tyto díly se k sobě přiloží a vzniklé spoje se podlepí. Následuje vřezávání hracích čar. Nakonec se celá plocha zasype křemičitým pískem, který se musí kartáčem zapravit asi do 60 - 70% výšky umělého vlákna (ca.20kg/ m2).

Vlastnosti povrchu

Výsledný povrch je mírně elastický, odolný proti povětrnostním vlivům, propustný pro vodu, snadný na údržbu. Barevné provedení: červená, zelená (i kombinace). Lajny: bílá, žlutá, modrá, červená.

  • Výrobce: Grasstec